Home / Foto Galeri / Can Mühendislik ve Zeliş Yufka Ziyaret Edildi.

Can Mühendislik ve Zeliş Yufka Ziyaret Edildi.

Köyümüzün sevilen İş Adamlarından Ahmet Yörük ve Eşi Kadın girişimcimiz Zeliha Yörük’e Yönetim Kurulumuz olarak ziyaretlerde bulunduk. Ahmet Yörük tarafından Kapaklı Yeni Sanayi sitesinde bulunan Can Mühendislik ve yine aynı bünyede bulunan şirketleri Zeliş Yufka firmalarını ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde karşıklık fikir alışverişlerinin yanısıra güncel konularda çok hoş bir sohbet ortamı kuruldu. Esnaf ziyaretlerimiz kapsamında faaliyet gösterdikleri sektör ve iş alanları hakkında detaylı bilgiler alındı. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan köylümüz Ahmet Zeliha Yörük çiftine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

AHMET YÖRÜK KİMDİR?

1961 Yılında Küçükyayla köyünde dünyaya geldi. Orta okul ve Lise eğitimini 1978 yılında istanbulda tamamladı. 1995 yılında Kapaklı’da Teknik Kalıp firması ile çalışmalarına başlayan Ahmet Yörük halen Kapaklı Yeni Sanayi sitesinde Can Mühendislik firmasının işletmesini sürdürmektedir. Bir dönem Galatasaray altyapısında futbol oynadı. Bunun yanın sıra bir dönem Kapaklı Belediyesi Meclis Üyeliği (DSP) yaptı. Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla devamlı irtibat halinde olup çok değerli öneri ve görüşlerinden yaralanmaktayız. Bundan sonraki iş ve sosyal yaşamında başarılar diliyoruz.

ZELİHA YÖRÜK KİMDİR?

2006 yılında Zeliş Yufka firması ile iş yaşamına atılan her alanda örnek gösterilen kadınlarımızdandır. İlk zamanlarda Kafe işletmeciliği ile başladığı iş yaşamı biraz tesadüfler birazda hayat şartlarının doğrultusunda Zeliş Yufka firmasını kurarak devam etti. İlk zamanlarda çok sıcak bakmadığı Yufka işine ortağının zamansız kaybından sonra sımsıkı sarıldı.Sektöründe özellik Trakya Bölgesinde isim yapmaya başlayan ve bir çok dergi ve banka tarafından en iyi bayan girişimci (kobi) olarak gösterilmiştir. Bizde Küçükyaylalılar Derneği olarak bu zorlu yolda kendisine sonsuz başarılar dileriz. Ayrıca bizleri en güzel şekilde ağırladığı ve hoş sohbetinden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Küçükyaylalılar Derneği Başkanı

Selami TETİK

 

hakkında adminyayla

Benzer Haber

vefat-1

Vefat ve Başsağlığı (Bülent Bayraktar)

Köyümüz halkından merhum Fevzi Kılıçaslan’in kızı Havva Kılıçaslan(Bayraktar)’in eşi Bülent Bayraktar vefat etmiştir.Cenazesi yarin (Cumartesi) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir