Trakya Küçükyaylalılar Derneğimiz olarak 21 Aralık 2019 Cumartesi günü üyelerimizi ailece Kapaklı Belediyemizin Teras katında büyük bir onur ve gurur ile ağırladık. Üyelerimize yaptığımız Faaliyetlerimizi anlattık. Daha sonra ise köyümüzün sevilen sanatçısı yeğenim Ünal Düzenci ve grubu ile güzel bir müzikal eğlence eşliğinde Rumeli Türkülerimizi söyleyip eğlendik.

Tüm gelen birbirinden değerli hanımlarımız yöresel börek, köy baklavası benzeri yiyecekleri getirmeleri ise güne ayrı bir anlam kazandırdı. Hepsinin ellerine yüreklerine sağlık.

Daha sonra Dernek Başkan Yardımcımız, aynı zamanda Değerli İş Adamımız Yücel Makina’nın sahibi Yücel Memiş’in eşi Nazire Memiş Hanımefendinin getirmesi olduğu yaklaşık 70 adet hediyeyi de çekiliş ile üyelerimize dağıttık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yine Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımında gerek hediyeler ve gerekse etkinlik öncesi ve sırasında gösterdikleri büyük özveriden dolayı ayrı ayrı kendilerine teşekkür ediyorum.

Bu Etkinliğimize katılım sağlayan Sayın Kapaklı Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’e Değerli Basınımıza Kent Konseyi Başkanı ve aynı zamanda üyemiz Arzu Özdemir’e ve ismini belirtemediğimiz tüm konuklarımıza, değerli üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz ve saygılarımızı şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Selami Tetik

Trakya Küçükyaylaılar Derneği Başkanı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz