Home / Faaliyetler / Üy Bilgilendirme ve Yeni Yıla Merhaba Etkinliğimiz Yoğun Katılım ile Yapıldı.

Üy Bilgilendirme ve Yeni Yıla Merhaba Etkinliğimiz Yoğun Katılım ile Yapıldı.

Trakya Küçükyaylalılar Derneğimiz olarak 21 Aralık 2019 Cumartesi günü üyelerimizi ailece Kapaklı Belediyemizin Teras katında büyük bir onur ve gurur ile ağırladık. Üyelerimize yaptığımız Faaliyetlerimizi anlattık. Daha sonra ise köyümüzün sevilen sanatçısı yeğenim Ünal Düzenci ve grubu ile güzel bir müzikal eğlence eşliğinde Rumeli Türkülerimizi söyleyip eğlendik.

Tüm gelen birbirinden değerli hanımlarımız yöresel börek, köy baklavası benzeri yiyecekleri getirmeleri ise güne ayrı bir anlam kazandırdı. Hepsinin ellerine yüreklerine sağlık.

Daha sonra Dernek Başkan Yardımcımız, aynı zamanda Değerli İş Adamımız Yücel Makina’nın sahibi Yücel Memiş’in eşi Nazire Memiş Hanımefendinin getirmesi olduğu yaklaşık 70 adet hediyeyi de çekiliş ile üyelerimize dağıttık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yine Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımında gerek hediyeler ve gerekse etkinlik öncesi ve sırasında gösterdikleri büyük özveriden dolayı ayrı ayrı kendilerine teşekkür ediyorum.

Bu Etkinliğimize katılım sağlayan Sayın Kapaklı Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’e Değerli Basınımıza Kent Konseyi Başkanı ve aynı zamanda üyemiz Arzu Özdemir’e ve ismini belirtemediğimiz tüm konuklarımıza, değerli üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz ve saygılarımızı şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Selami Tetik

Trakya Küçükyaylaılar Derneği Başkanı

 

hakkında adminyayla

Benzer Haber

vefat-1

Vefat ve Başsağlığı ( Ümit Eren) (Tatlıyüz)

Köyümüz halkından Vizede Manifaturacılık yapan Resmiye Eren (Tatlıyüz)’ün oğlu Ümit Eren vefat etmiştir. Cenazesi Cumartesi(yarin) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir